Przebudzona czy śpiąca Królewna?


Spokój, harmonia, delikatność, wewnętrzny magnetyzm, lekkość, umiejętność otrzymywania wszystkiego bez wojny, seksualność, napełnienie miłością  – to są jakości przebudzonej kobiety. Wszystkie już urodziłyśmy się jako Boginie, jednak na skutek różnych okoliczności nasza wewnętrzna Bogini, Królewna pozostaje uśpiona.

W codziennym zabieganiu, stresie, trudno jest zachować balans, pozwolić sobie być kobiecą, czuć lekkość i przyjemność z każdego momentu życia.

Na drodze przebudzenia kobiecości wiele należy sobie przypomnieć, wiele się nauczyć. Przede wszystkim kierować uwagę do wewnątrz, odnajdywać  szczęście w sobie, a nie w zewnętrznych okolicznościach.

Pierwszym krokiem jest okrycie wewnętrznego źródła miłości. Napełnienie tę miłością najpierw siebie.

Otwierając się na miłość do siebie stajemy się autentyczne, nie musimy udawać kogoś i grać, zrzucamy wewnętrzne blokady i fałszywe przekonania. Akceptacja siebie pozwala puścić kontrolę, zaufać, że wszystko się dzieje w swoim czasie i dla naszego dobra. Rozwijamy umiejętności słuchania swojej duszy, a najważniejsze  zdolność dzielenia się miłością z innymi, czyli tego, co jest naszym przeznaczeniem.

Drugiem krokiem jest nauczenie się bycia w ciele.

Kiedy dużo myślimy, analizujemy, kalkulujemy, kierujemy swoją uwagę na procesy myślowe. To powoduje stres, napięcie w ciele i ucieczkę energii. Kontakt z ciałem pozwala odpuścić napięcie i trwogę, połączyć się ze swoją siłą wewnętrzną i skierować swoją uwagę na kreatywność i materializację pomysłów. Kontakt z ciałem pozwala nam również przebudzić nasz magnetyzm i naturalny seksapil, otworzyć się na przyjemność i odczuwanie życia.

Jeśli czujesz, że chcesz przybliżyć się do swojej kobiecej natury, zapraszam na warsztat Alchemia Kobiecości. Na warsztacie poznasz, jak znajdować się w stanie wewnętrznego spokoju, komfortu, napełnienia miłością. Poznasz harmonię współdziałania męskiego i kobiecego elementów, nauczysz się korzystać z kobiecych strategii działania i będziesz mogła przyciągnąć do swojego życia najlepszego dla Ciebie mężczyznę. Poznasz  zasady budowania relacji z mężczyzną, żeby być dla niego partnerką do której chce wracać, której chce pozostać wierny.

Ćwiczenia proponowane na warsztacie bazują na praktykach psychologicznych, coachingowych a także czerpią z mądrości starożytnych tradycji i praktyk energetycznych.

Niech kobieca moc będzie z Tobą!

Zawsze Twoja,

Tatiana

PODOBNE ARTYKUŁY

Królowa w swoim królestwie, czyli jak troszczyć się o granice osobiste
Dlaczego obgadujemy innych?
Ugruntowanie – znaczenie dla Twojego kobiecego pierwiastka
Jak się nauczyć zaufania?
Kobiece praktyki – W jakich warunkach rozkwita kobiecość?
Nadmiar kobiecego/ męskiego pierwiastka. Jak znaleźć równowagę?
Odnaleźć szczęście
Sztuczki Czarownicy – Jak sobie radzić z krytyką
Długo i szczęśliwie… Jakich błędów unikać na początku znajomości?