Sekrety Kobiecej Mocy – Magnetyzm


Jednym z sekretów kobiecej mocy jest magnetyzm osobisty.  Jest elementem naszej osobowości, który w pozytywny sposób przyciąga do nas ludzi. Magnetyzm osobisty płynie z naszego wnętrza, jest ciepłem, którym emanujemy, wibracją, która sprawia, że inni chcą przebywać w naszym otoczeniu. 

Co wpływa na magnetyzm? 

Magnetyzm jest czymś głębszym niż zadbany wygląd fizyczny i kondycja fizyczna. Wprost wynika z naszego stanu emocjonalnego, przejawia się poprzez zadowolenie z życia, zadowolenie z siebie, pozytywne nastawienie do siebie i innych. 

Inni ludzie komunikując się z Tobą, odczytują Twój stan emocjonalny na poziomie podświadomym. Nawet jeśli na zewnątrz prezentujesz się bardzo atrakcyjnie, ale jesteś niezadowolona ze swojego życia, z siebie, nosisz w sobie żal, nie czujesz się spełniona, jednym słowem dominują w Twoim wnętrzu negatywne emocje, to takie właśnie wibracje wysyłasz do otoczenia. Sprawiasz wrażenie smutnej, zmęczonej życiem kobiety, której podstawowym zainteresowaniem są jej problemy. Kochający siebie mężczyzna podświadomie się izoluje od takiej kobiety, żeby nie komplikować sobie życia.

Magnetyzm jest przejawem wewnętrznej mocy kobiety, jej umiejętności zadbania o swoje dobre samopoczucie.  Jeśli czujesz się komfortowo ze sobą samą, jesteś przekonana o swojej wysokiej wartości i pięknie jako istoty, dbasz o siebie, robisz rzeczy, które Ci sprawiają radość, promieniujesz szczęściem i uśmiechem, siła Twojego magnetyzmu wzrasta i inni ludzie okazują Ci większe zainteresowanie. 

Jak wzmacniać magnetyzm osobisty? 

Jeśli chcesz zatem wzmocnić swój magnetyzm osobisty, musisz się nauczyć cieszyć się życiem. Jest to możliwe dopiero wtedy, kiedy zwrócisz się do swojego wnętrza i będziesz realizowała potrzeby swojej duszy. Wiele kobiet nie jest zadowolona ze swojego życia, dlatego że po prostu nie wiedzą czego chcą. Podejmują decyzje kierując się zewnętrznymi oczekiwaniami, narzuconymi schematami, nie zastanawiając się nawet dlaczego tworzą związek, dlaczego wybierają taką pracę a nie inną, dlaczego rodzą dzieci. Nie rozumieją co jest dla nich tak na prawdę ważne w życiu, jakie życie chciałyby wieść.  

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego życia, czujesz frustrację, agresję, łatwo się denerwujesz, zastanów się dlaczego tak się dzieje. Być może powielasz wyniesione z rodziny schematy, żyjesz na autopilocie, nie realizujesz swojego potencjału, jednym słowem nie żyjesz według własnego scenariusza.  

Zacznij rozwijać siebie, rozwijać swoje talenty, naucz się rozmawiać ze sobą, słuchać głos swojego serca. Pytaj siebie: Czego chcę naprawdę w moim życiu? Czy napewno tego chcę? Jaka droga będzie najlepsza dla mnie? 

Daj sobie przestrzeń dla siebie samej, naucz się kochać siebie.  Kobieta, która nie kocha siebie, jest nieszczęśliwa, nie może dać wiele innym, gdyż sama jest w potrzebie. 

Zwiększenie świadomości własnej wartości powoduje, że zaczynasz bardziej o siebie dbać, dajesz sobie prawo na przejawianie siebie, swoich wartości i talentów. W konsekwencji dzień po dniu czujesz się bardziej spełniona i możesz dać więcej innym.

Szczęśliwa kobieta promieniuje serdecznością i miłością, ponieważ znajduje się w stanie wewnętrznej równowagi. Wokół takiej kobiety inni też czują się szczęśliwi – jej dzieci, jej mąż, jej znajomi, współpracownicy.  Oddziaływuje ona uzdrawiająco swoim stanem na innych ludzi. To właśnie taki stan jest magnetyzmem osobistym, który przyciąga innych ludzi. 

Zawsze Twoja,
Tatiana

P.S. Daj znać  w komentarzu czy artykuł Ci był dla Ciebie ciekawy. Co uważasz za istotne w rozwijaniu własnego magnetyzmu? 

PODOBNE ARTYKUŁY

Królowa w swoim królestwie, czyli jak troszczyć się o granice osobiste
Razem czy osobno? Rozwój osobisty w związku
Samotna nie z wyboru. Dlaczego jestem sama?
Ugruntowanie – znaczenie dla Twojego kobiecego pierwiastka
Jak się nauczyć zaufania?
Kobiece praktyki – W jakich warunkach rozkwita kobiecość?
Nadmiar kobiecego/ męskiego pierwiastka. Jak znaleźć równowagę?
Długo i szczęśliwie… Jakich błędów unikać na początku znajomości?
Jak mówić mężczyźnie o swoich potrzebach? Pięć zasad udanej rozmowy