Follow Me

Zamknij

Czy którejś z poniższych zdań opisuje Twoją sytuację?

yoga

Moje dotychczasowe związki trudno nazwać udanymi. Chciałabym stworzyć szczęśliwy partnerski związek, albo ulepszyć ten, w którym obecnie jestem.

yoga

Mam za dużo na głowie, robie rzeczy, które muszę, a nie te, które chcę. Brakuje mi czasu dla siebie, spokoju i radości z życia. Chciałabym odnaleźć równowagę, mieć więcej energii, dbać o innych, a jednocześnie o siebie.

yoga

Brakuje mi głębszego sensu w tym, co robię. Chciałabym w pełni wykorzystać mój potencjał, odważnie realizować swoje marzenia, świadomie dokonywać wyborów, ufać swojej intuicji.

yoga

Nie czuję się atrakcyjną kobietą. Jestem osadzona w roli matki, żony, pracownicy. Chciałabym czerpać ze swojej żeńskiej energii, czuć się dobrze w swoim ciele, wydobyć swój urok osobisty.

yoga

Czuje się nie doceniana. Jestem zmęczona udowadnianiem ile jestem warta. Chciałabym poczuć lekkość z bycia sobą i nie zależeć od opinii innych.

Jestem tu dla Ciebie. Czego możesz się spodziewać?

 

Pomogę Ci odkryć Twoje piękno wewnętrzne i wdzięk osobisty, przebudzisz swoją kobiecą energię i wzmocnisz wiarę w siebie.

Nauczę Cię praktyk, dzięki którym napełnisz się spokojem i będziesz mogła wieść życie pełne pasji i miłości.

Odkryjesz własne talenty i zaczniesz realizować swój twórczy potencjał, nauczysz się wspierać siebie na drodze do szczęścia.

Czy jesteś gotowa odmienić swoją rzeczywistość i zacząć doświadczać pełni życia?

Dla mnie będzie zaszczytem towarzyszenie Ci w procesie przemiany. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet coachingowy bądź zapisz się na sesję indywidualną.

Co oferuję z mojej strony?

yoga

Przyjazną, nieformalną atmosferę

yoga

Praktyczne narzędzia ukierunkowane na Twój rozwój wewnętrzny i osiągnięcie celu, z jakim przyszłaś, dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji

yoga

Zestaw praktyk i ćwiczeń do samodzielnej pracy w domu w celu zwiększenia skuteczności procesu przemiany

yoga

Informację zwrotną w postaci dostrzegania Twoich mocnych stron i pozytywnych zmian

yoga

Forma, termin i częstotliwość sesji dostosowana do Twoich potrzeb

Skontaktuj się ze mną.

Napisz do mnie w czym mogę Ci pomóc. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie lub o możliwościach współpracy, umów się na bezpłatną 20 minutową rozmowę.

Możesz napisać do mnie maila na info@szkolaczarownic.pl lub skorzystać formularza poniżej: